sklep

Taka praca nie wymaga od kandydata żadnych zdolności twardych, ani nawet doświadczenia. Z racji tego bardzo chętnie podejmują ją osoby młode, a w dużym stopniu są to świeżo upieczeni studenci, którzy nie posiadają jeszcze doświadczenia. No dobrze, ale kim dokładnie jest tajemniczy klient? Na czym polega taka praca? Dzisiaj postaramy się odpowiedzieć na te pytania. Dodatkowo sprawdzimy ile możemy zarobić pracując na takim stanowisku. Jesteście ciekawi? Zaczynamy!

Przeczytaj taż: https://www.zawody.pl/ile-zarabia-tajemniczy-klient/ 

Na czym polega praca tajemniczego klienta?

Jest to praca, do której wykonywania nie potrzebujemy studiów wyższych, ani specjalnej szkoły. Aby móc pracować na takim stanowisku Wystarczy, że jesteśmy pełnoletni oraz posiadamy chęci do pracy. Możemy podjąć się bez żadnego wcześniejszego doświadczenia. Jest to naprawdę atrakcyjna oferta dla osób chcących sobie szybko dorobić, lub dla świeżo upieczonych studentów bez doświadczenia. Nie ma się jednak co spodziewać ogromnej wypłaty. Musimy pamiętać, że jest to praca dodatkowa, która idealna jest dla młodych osób.

Co należy do obowiązków tajemniczego klienta?

Jako tajemniczy klient będziemy zajmować się ocenianiem obsługi sklepu lub zakupionych z nim produktów czy oferowanych usług. Zarabiamy przez wypełnianie ankiet dotyczących jakości sprawdzany przez nas czynników. Głównym zadaniem tajemniczego klienta jest uzyskanie jak największej ilości informacji dotyczącej jakości traktowania klienta. Żeby uzyskać takie informacje, musimy zadawać pytania pracownikom lub obserwować ich zachowanie w stosunku do klienta. Przydatne do wykonywania pracy jest posiadanie minimalnych umiejętności aktorskich. Ważne żebyśmy umieli w rzetelny sposób przekazywać informacje, zadawać pytania obsłudze oraz obiektywnie przedstawiać swoje doświadczenia naszemu pracodawcy. Wszystko to pozwala na dokładną ocenę sklepu oraz jego pracowników.

Ile możemy zarobić jako tajemniczy klient?

Tak jak mówiliśmy wcześniej, nie ma co nastawiać się na rewelacyjną płacę. Jest to praca dodatkowa. Wszystko zależy od tego czy bierzemy pojedyncze zlecenia czy też jesteśmy zatrudnieni na umowę o pracę. W tym pierwszym przypadku płaca nie zaczyna się od 20 zł, a bardzo często osoba zatrudniająca nas pokrywa koszty zakupionych przez nas przedmiotów. W przypadku umowy o pracę zarobki wynoszą około 1000 zł na rękę. Nie jest to praca w pełnym wymiarze godzin, który wynosi zazwyczaj 8 godzin, a bardzo często kończy się na jednej wizycie w sklepie.

Zobacz też: http://www.ttools.pl/ksiegowy-praca-etat-wlasny-biznes/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here