Roleta natynkowa z moskitierą

Każdy, komu dają się we znaki komary, z pewnością szuka najskuteczniejszych sposobów na walkę z nimi. Stosować można różnego rodzaju dyfuzory do gniazdek elektrycznych, spraye, świece oraz wiele innych środków. Jednak zdecydowana większość z nich polega na walce z owadami, które już dostały się do pomieszczenia. Tymczasem powinniśmy zapobiegać temu, a w tym bardzo pomagają rolety zewnętrzne. W tym artykule dowiesz się wszystkiego, co ważne na temat rolet wyposażonych w moskitierę.

Jak zbudowane są rolety zewnętrzne elewacyjne z moskitierą?

Na pierwszy rzut oka rolety przypominają standardowy produkt, składający się z wielu poziomych, aluminiowych listewek. Jedna, kiedy przyjrzeć im się bliżej, zauważymy, że pod nimi znajduje się dodatkowa siatka o małych oczkach, czyli właśnie moskitiera. Moskitiera może być zasuwana zupełnie niezależnie od głównej rolety zaciemniającej, dzięki czemu nawet po zmroku można mieć otwarte okno i włączone światło w pomieszczeniu, a komary nie dostaną się do niego. W dowolnym momencie możemy także zasunąć główną roletę, wykorzystując przycisk sterujący lub pilot zdalnego sterowania. Wzbogacona moskitierą roleta zewnętrzna to element budynku, który zadba o twój udany sen.

Jakie korzyści daje roleta zewnętrzna z moskitierą?

Sam fakt posiadania w swoim budynku rolet sprawia, że jego wartość zdecydowanie wzrasta, podobnie jak komfort użytkowania budynku. Rolety skutecznie zaciemniają pomieszczenie, chronią go przed wychłodzeniem i nagrzaniem, a w dodatku są skuteczną barierą opóźniającą i utrudniającą włamanie się do budynku. Wszystkim osobom, które już mają ukończony dom i zabrakło w nim rolet, polecamy rolety natynkowe. Instalowane są one bezpośrednio do lica ściany, przy pomocy kołków i wkrętów. Taki sposób montażu nie wymaga podejmowania żadnych ingerencji w elewację, dzięki czemu wszystkie pracę są czyste oraz szybkie do wykonania. Solidna roleta natynkowa z moskitierą sprawdzi się praktycznie w każdej nieruchomości, a szczególnie tych, które:

  • znajdują się w sąsiedztwie zbiorników wodnych,
  • wybudowane zostały na podmokłym terenie,
  • w pobliżu znajdują się rowy melioracyjne;
  • występuje duże zagęszczenie roślinności.

Każde z tych miejsc stwarza doskonałe warunki do rozwijania się komarów, które bardzo szybko i łatwo dostają się do mieszkania, wykorzystując najmniejsze nawet szczeliny. Nie mogąc upalnym latem otworzyć okna na oścież, w obawie przed komarami, narażamy się na spanie w nagrzanych i dusznych sypialniach, mimo iż temperatura na zewnątrz przyjemnie się obniżyła. Rozumiemy ten problem, dlatego polecamy rolety zewnętrzne ze wbudowaną moskitierą. Są to niezawodne rozwiązania, dostosowane do każdego rozmiaru okna. Prosty montaż we wnęce okiennej sprawia, że całość wygląda bardzo estetycznie. Mając możliwość doprowadzenia do rolety zasilania, zachęcamy zakupić do niej napęd elektryczny. Jego obecność zdecydowanie poprawia wygodę użytkowania. Do wyboru mamy rolety sterowane przyciskiem naściennym lub pilotem bezprzewodowym.

Chroń się przed komarami, zapewniając dobrą barierę antywłamaniową mieszkaniu

Praktycznie każda roleta elewacyjna zenętrzna produkowana jest na indywidualne zamówienie, zatem może mieć ściśle określony co do 1 cm wymiar. Pozwala to zachować jej estetyczny wygląd i bardzo dobre dopasowanie do wnęki, w której pancerz rolety w całości może się schować. Jeżeli chodzi o wybór kolorów, możemy decydować się na rolety jednokolorowe oraz rolety w drewnopodobne. Te drugie są dobrym wyborem wtedy, kiedy nasz budynek ma widoczne elementy ozdobne z drewna, np. wstawki na elewacji.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here