Rozwiązania, które usprawnią działania firmy IT

Firmy z branży IT bardzo rzadko dysponują narzędziami, które umożliwiają im realizację wszystkich projektów. Zdarza się, że warto skorzystać ze wsparcia doświadczonych partnerów, czego przykładem są rozbudowane projekty prowadzone w oparciu o najpopularniejszy na świecie system CRM – Salesforce. W tej kwestii na polskim rynku partnerów z branży IT wspiera firma Craftware, która jestem w tym zakresie ekspertem i dysponuje zapleczem najlepszych specjalistów.

Audyt systemu

Salesforce to system oferujący przedsiębiorstwom z branży IT praktycznie nieograniczone możliwości. Jest skalowalny i bardzo elastyczny w kwestii doboru optymalnych rozwiązań. Należy jednak pamiętać, że z biegiem czasu projekty IT rozrastają się, zmieniają się cele biznesowe klientów, a używane aktualnie rozwiązania nie zawsze są wobec nich aktualne. Nawet przyzwoita wiedza na temat konkretnego systemu nie zawsze pozwala na doskonałą optymalizację narzędzi. Niekiedy konieczne jest świeże spojrzenie spoza organizacji, postaci audytu zewnętrznego.

Wsparcie technologiczne

Firmy z branży IT prowadzące projekty w oparciu o Salesforce mogą także korzystać ze wsparcia merytorycznego i technologicznego, które na polskim rynku zapewnia Craftware dla IT. Korzystanie z wiedzy i doświadczenia wyspecjalizowanego partnera ma wiele zalet. Między innymi pozwala na minimalizowanie ryzyka biznesowego, szybsze wdrożenie i realizację projektu na czas zgodnie z planem. To bardzo ważne w kontekście wyzwań, przed jakimi stoją obecnie działy technologiczne, od których oczekuje się elastyczności szybkiego proponowania nowych rozwiązań.

Body leasing

Innym rozwiązaniem, które proponuje między innymi Craftware dla IT jest body leasing. Zamiast rekrutować i utrzymywać zespół niezbędny do realizacji konkretnego projektu często opłaca się skorzystanie z doświadczonego, wyspecjalizowanego i zgranego zespołu z zewnątrz. Zależnie od potrzeb może chodzić o analityków biznesowych, administratorów czy testerów. Takie rozwiązanie bywa tańsze, szybsze, a przede wszystkim skuteczniejsze

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here