Rozliczenie podatku z biurem rachunkowym Borsuk Podatki. Otrzymaj zwrot podatku z Holandii nawet w 3 miesiące

Zwrot podatku z zagranicy jeszcze nigdy nie był tak prosty. Wszystko możesz zrobić przez Internet. Wystarczy, że wypełnisz niezbędne formularze i prześlesz pocztą elektroniczną do biura rachunkowego Borsuk Podatki. Od dwudziestu lat pomagamy Polakom w odzyskaniu nadpłaconego podatku w Holandii. Wykorzystując wiedzę z zakresu prawa podatkowego, odpowiemy na nurtujące Cię pytania. Rozliczenie podatku z Holandii jest opłacalne. Średni zwrot to nawet 1300 euro, a cała kwota trafi na Twoje konto od 3 do 5 miesięcy. Skorzystaj z pomocy ekspertów i rozlicz swój podatek już dziś, przez Internet.

Pobierz. Wypełnij i Wyślij. Trzy kroki do zwrotu podatku z Holandii

Holenderski system podatkowy jest bardzo restrykcyjny. Dla spóźnialskich przewiduje kary finansowe, a nawet drogę sądową, jeśli nie otrzyma zeznania podatkowego. Holandia – rozliczenie podatku z biurem rachunkowym – przebiega o wiele sprawniej. Jeśli podjąłeś pracę legalnie w Holandii, jesteś zobowiązany do rocznego rozliczenia. Legalna praca to godziwe zarobki, ale również obowiązki po stronie podatnika. Wielu klientów odzyskuje nawet 100% niesłusznie pobranych zaliczek. Osoba nieposiadająca meldunku w Holandii, powinna złożyć stosowny wniosek do urzędu skarbowego maksymalnie do dnia 1 lipca. Na stronie https://borsukpodatki.pl/ znajdziesz wszystki druki do pobrania. Wypełnij je  i wyślij na adres mailowy do doradców podatkowych.

Wyższy zwrot podatków dzięki ulgom

Różnego rodzaju ulgi podnoszą wysokość zwrotu podatku. W Holandii możesz liczyć na ulgi, jeśli poniosłeś koszty leczenia, podnoszenia kwalifikacji, ze względu na posiadanie dzieci oraz rozliczenie wspólne z małżonkiem które jest opłacalne dla obojga. To najpopularniejsze z nich. Warto pamiętać, że na wysokość zwrotu podatku wpływa wysokość odprowadzanej składki na rzecz podatku dochodowego, ulgi, jak również rodzaj podlegania pod ubezpieczenie społeczne. 

Borsuk Podatki – najstarsze biuro rozliczeń zagranicznych

Skorzystaj z pomocy ekspertów z dziedziny prawa podatkowego krajów zagranicznych. Maksymalnie skracamy czas oczekiwania na Twój zwrot podatku z Holandii. Nie musisz się przejmować formalnościami. Cała procedura zostanie przeprowadzona bez Twojego udziału, a Ty będziesz mógł oczekiwać na swoje pieniądze. Dołącz do tysięcy klientów, którzy zdecydowali się nam zaufać. Udało nam się odzyskać ponad 150 milionów euro dla Polaków. Nie trać czasu i skontaktuj się z nami!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here