Kompleksowe doradztwo w zakresie szkoleń BHP

EHS Consulting oferuje szkolenia dla pracowników i pracodawców z bezpieczeństwa i higieny pracy. To połączenie teorii i praktyki, aby uczestnicy mogli pojąć wiedzę maksymalnie z tego zakresu, a samo szkolenie było dla nich ciekawe. Kompleksowa oferta szkoleń prowadzona jest w formie stacjonarnej u klienta lub online na terenie całego kraju. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 roku w sprawie szkolenia w dziedzinie BHP, kursy organizowane są dla m.in. pracodawców, osób kierujących, pracowników IT, lekarzy stomatologów, instruktorów fitness czy pracowników stanowisk administracyjno-biurowych. Skorzystaj z wygodnej oferty szkoleń BHP z EHS Consulting już dziś!

Szkolenie BHP Online – zapytaj o dedykowaną ofertę dla Twojej firmy

Kodeks pracy zobowiązuje pracodawców do zorganizowania szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Zgodnie z ustawą powinno ono być również okresowo powtarzane. Pracownicy otrzymują dostęp do platformy e-learningowej. W kursie znajdują się materiały szkoleniowe, w tym pierwszej pomocy i ppoż. Uczestnicy mają obowiązek zapoznania się z jego zawartością i rozwiązania testu. Po jego pozytywnym zaliczeniu kursanci otrzymują certyfikaty uczestnictwa. 

Program szkolenia BHP 

Szkolenie BHP online dla pracowników administracyjno-biurowych obejmuje, m.in. źródła prawa pracy, obowiązki pracodawcy i pracownika, ochronę pracy kobiet i młodocianych, rodzaje wypadków przy pracy, choroby zawodowe oraz profilaktyczną ochronę zdrowia nad pracownikami. Następnie uczestnicy zostaną zapoznani z problemami związanymi z organizacją stanowiska administracyjno-biurowego, z uwzględnieniem zasad ergonomii, jak również z postępowaniem w razie wypadków i zagrożeń, aby móc chronić życie i zdrowie pracowników. Szkolenie BHP e-learning w formie kursu daje możliwość przystąpienia do szkolenia w dowolnym czasie, przez co jest wygodną formą samokształcenia. 

Zacznij pracę od szkolenia BHP

Pracodawca ze współpracy z EHS Consulting zyskuje elastyczność i wygodę przy wprowadzeniu nowego pracownika do firmy. Usługa BHP Warszawa online pomaga skupić się na bieżących działaniach związanych z rozwojem firmy. Umożliwia to stały kontakt ze specjalistą ds. BHP. Profesjonalna pomoc i szkolenia zwiększą bezpieczeństwo w firmie oraz pozwoli na skonsultowanie bieżących problemów w obszarze bhp przedsiębiorstwa. Napisz lub zadzwoń, aby nawiązać współpracę z EHS Consulting i być spokojnym o bezpieczeństwo pracowników.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here