jak zalozyc wlasna firme jednoosobowa

jak zalozyc wlasna firme jednoosobowa

Jednak tutaj, w Stanach Zjednoczonych, wydają miliardy dolarów do reklamowania nowych leków na receptę w telewizji, radiu i czasopismach, http://www.tbv.pl/lokale-uslugowe-lublin manipulować ludności wywierać presję na swoich lekarzy do przepisywania leków markowych, mimo że leki generyczne są doskonale dobrze leczyć większość warunków , Twierdzą oni, że ten rodzaj reklamy ma na celu „edukowania” społeczeństwa.benevobis.com.pl/pl/prod/kolagen-z-witamina-c-250-g/ Te pieniądze lepiej służyć wprowadzenie go do badań. Firmy te płacą również opłaty nieujawnionych lekarzy na wykłady i inne usługi, aby zachęcić ich do przepisywania leków markowych. Oni zachowują silne lobby w Waszyngtonie, wpływając polityków obu stron, aby wspierać swoje pozycje.

Częścią problemu jest to, że firmy farmaceutyczne są firmy. Ich odpowiedzialność jest nie do swoich udziałowców narodu amerykańskiego. Są one w biznesie, aby jak najwięcej zysku, jak mogą. Ich odpowiedzialność jest zawsze z ich prywatnych inwestorów. Jest to część kompleksowego rozwiązania problemu Health Care kryzys w tym kraju.

Koszt korzystania z HMO (także prywatnych korporacji) gwałtownie wzrosły dla tych, którzy mają je. Kiedy zacząłem płacić za indywidualną polisę trzy lata temu, było to około $ 320 miesięcznie, a obecnie nieco ponad $ 700 oceniają go jako miesięcy dla standardowego indywidualnego ubezpieczenia. Większość HMO nie dotknie cię, jeśli masz jakiekolwiek wcześniej istniejących warunków. Jest to standardowe zasady ze wszystkimi HMO.

Dzieci, przyszłość społeczeństwa amerykańskiego, przejdź nieubezpieczonych w całym kraju. Ludzie są zmuszeni do tłumu pomieszczenia awaryjnych, bo nie mają pieniędzy lub pokrycia udać się do lekarza, gdy system jest zmuszony do Medicaid wchłonąć wszystkie te koszty na koszt podatników.

Republikańska administracja uchwala prawo, aby ludzie z coraz leki z tańszych źródeł, takich jak Kanada, które twierdzą, że to z korzyścią dla społeczeństwa amerykańskiego.
Wpis zawdzięczamy