jak zalozyc wlasna firme i pozyskac dotacje

jak zalozyc wlasna firme i pozyskac dotacje

HOW

Umysł kontroluje energię. Może być trochę ant jak osoby, ale jeśli myślisz, że jak słoń, twoja energia życiowa jest ogromna.

Pytanie jest również umieszczony bardziej na sposób myślenia, a nie to, co myślisz, bo jeśli jak mrówka minutę i słonia reszty, jesteś po prostu bicie w klatce piersiowej, udaje i jest emocjonalnie bita w nadprzestrzeń. Miejsce, z nowymi technologiami, które łatwo pomylić energii.

Twoja energia jest Twój czas, twój ostrości, twoja wartość dodania. Jeśli się tylko jednego, innego życia na tej planecie bardziej inspirowane z powodu waszej egzystencji nie staje się pamięć, a wdzięczność i wdzięczność jest tym, co buduje ducha.

Co to jest głębokie, że ludzie mogą pamiętać tylko to, co stworzył, i być wdzięczni za to. Bill Gates stworzył Microsoft, Steve Jobs – Apple … ich firma będzie je przeżyć i wdzięczność ludzie będą musieli je łączy. Jednakże, aby zbudować wielki biznes trzeba posiadać go co najmniej na początku (żaden pracownik nigdy nie był zapamiętany za ich wkład) i trzeba znać różnicę pomiędzy myśleniem jak słoń i zachowywać się jak mrówki (będącego wizjonera w porównaniu do jego wizji).

Częstym błędem – Myśląc jak słoń i żyć jak mrówka

Co myślisz jest tak naprawdę w oparciu o jak myślisz. Disempowered myślenie sprawia, że ??czujesz się jak słoń, jeść jak słoń, pierdnięcie jak i słonia i porozmawiać jak słoń, ale zachowują się jak mrówki.

Przykładem tego jest wielki silny facet, który prowadzi wielką ogromną firmę i wraca do domu w wielkim potężnego samochodu do ogromnej dużym domu, a potem narzeka, że ??w sypialni jednego z jego dzieci jest brudny. Big słonia człowiekiem, ale trochę ant umysł. Oto dobra materialne określają go, jak Ant postaw będzie co on zapamiętany, jego duch na zawsze wyparuje. Niewiele osób pamięta, czym one własnością, kontrolowane lub posiadał.

Wpis zawdzięczamy