jak zalozyc i rozwinac wlasna firme pdf

jak zalozyc i rozwinac wlasna firme pdf

Liczby rzeczywiste Kamień cienki fornir pracy oraz szybkość pracy – Mason i perspektywy klienta

Od Wystarczy rzut okiem na tytuł, można by pomyśleć, że to, co jest dobre dla mason jest sprzeczne lub sprzeczne z tym, co jest dobre dla klienta. W tym artykule mam zamiar spróbować zracjonalizować, dlaczego to nie jest prawda – dlaczego nagrodę dla jednej strony nie jest to strata dla drugiej strony.

W rzeczywistości, dynamika całego rynku prawdziwego kamienia i prawdziwego kamienia cienką okleiną uległy zmianie, a życie może być wygrana – wygrana dla wszystkich zainteresowanych.

Oto co mam na myśli …

Przede wszystkim, trudno mi zrozumieć, dlaczego koszt robocizny instalowania prawdziwe kamień cienki fornir byłoby inaczej niż koszt położyć wyprodukowane kamień cienki fornir (ale wydaje się, że pewien margines). Jeśli złamiesz produkowane kamień aby pasował masz problem ukrywa posiekaną off koniec; natomiast jeśli przyciąć prawdziwy kamień cienki fornir nie ma tego problemu. Chłopaki, które są dobre na to powiedzieć, może leżeli równoważną ilość rzeczywistej lub fałszywe kamienia cienką okleiną w ciągu dnia. Jedyne co mogę myśleć o to, że niektórzy wykonawcy mogą żądać więcej ustalenie prawdziwego kamienia cienki fornir z powodu „postrzeganej wartości” końcowego zadania. Oczywiście, prawdziwy kamień cienki fornir (zwłaszcza wysokiej jakości, z naturalnych topy, dna i końcach) będzie wyglądać pełnej głębokości pracy łóżko w prawdziwym kamieniem. Nie ma porównania między tym wygląd i fałszywe. Ponieważ klienci zwykle zapłacić trochę więcej za prawdziwe kamienia cienką okleiną niż fałszywy, zgaduję niektórych wykonawców będzie starał się uzyskać co rynek będzie ponieść. Moja prognoza jest taka, że ??gdy ilość osób przyzwyczajonych do układania i doświadczonych w prawdziwym kamień cienki fornir, staje się równa ilości osób doświadczonych w r fałszywe, myślę, że na pewno zobaczyć stawki robocizny zejść.

Wpis zawdzięczamy