jak zalozyc wlasna firme bedac na etacie

jak zalozyc wlasna firme bedac na etacie

Lean dwunastka

Wprowadzenie do Lean

W tym artykule będziemy spojrzeć wstecz na historię, a niektóre z kluczowych etapów, które doprowadziły do ??rozwoju Lean w obecnej postaci, a następnie dostarczyć do obejrzenia stanu Lean Dzisiaj w sektorze publicznym i prywatnym.

Skończymy z krótką dyskusję na temat ewentualnej przyszłości Lean w Wielkiej Brytanii danej gdzie gospodarka może przejść w ciągu najbliższych dwóch lat.

Początki Lean

jak zalozyc wlasna firme bedac na etacie

Ponieważ Lean zawiera wiele elementów, które są intuicyjne (takie jak dążenie do maksymalizacji produktywności i zapewnienia, że ??odpady są zminimalizowane) historia Lean może być trudne do śledzenia tyle co poszło przed 1996, kiedy termin Lean powstał, by pojawił się jako dobry praktykować w czasie i nie musi być traktowany jako część rozwoju strukturalnego podejście do transformacji. Tak samo jak w historii rozwoju człowieka, jest kojarzenie wielu czynników, które doprowadziły do ??rozwoju Lean tym dostępność sprawdzonych metod, doświadczenie, aby włączyć te metody na działania oraz potrzeby metod (w formie poprawa efektywności), który prowadził jego rozwój.

Poniżej I podajemy podsumowanie Lean Timeline zawierający tylko kilka z wielu etapów, które doprowadziły aż do dzisiejszego ruchu Lean. W procesie wyboru elementów do obejmują, musiałem przegapić wiele więcej niż ja umieścić w tym znaczenie sieci supermarketów w USA Piggly wiggly w pomaganiu Toyota opracowanie koncepcji Toyota Production System i pracą 18th Century ekonomista Adam Smith, pomagając kształtować środowiska gospodarczego, w którym firmy mogą mieć swobodę (i fundusze) do inwestowania w Lean, ale opakowanie zawiera jedne z najczęściej cytowanych przykładów kluczowych etapów Lean.

Podsumowanie Lean Timeline

Od 1473 – Venice Arsenal opracowania procesu ciągłego przepływu w oparciu o masowej produkcji i znormalizowanych elementów, które ostatecznie pozwala im produkować cały statek w około 1 dnia.

Wpis zawdzięczamy