jak stworzyc wlasna firme krok po kroku

jak stworzyc wlasna firme krok po kroku

Wierzę, że wiele to ma wspólnego z rzeczywistością po prostu zrozumienia i najczęściej sprowadza się do edukacji. Co musi się odbyć jest zmiana paradygmatu w myśleniu ludzi. Po doświadczonych murarzy są oświeceni, że filozofia, że ??staram się przekazywać na nich to Win / Win / Win / win sytuację, mam nadzieję, że żarówka zaświeci się, a wszyscy będziemy żyli długo i szczęśliwie.zapraszamy na naszą stronę internetową

Oto, co mówię w prawdziwych liczb. Dzień średnia Mason realizuje następujące fakty i zamienia liczby na akceptowalnym logiki ujrzymy stawki robocizny spadają.

Czas instalacji dla prawdziwego kamienia cienką okleiną jest prawie taka sama jak w przypadku przemysłowym (fałszywy) kamienia cienką okleiną.

Przeciętny Mason może położyć około (4) razy tyle cienki fornir w sprawdź ofertę na stronie internetowej dzień jak łóżko głębokości kamienia. Normalnie ta równa się 160 stóp dziennie kontra 40. jako korzyść po stronie klient jest dumny, że „bałagan” pracy jest w swoim domu lub w miejscu pracy jest tam tylko 1/4 starego czasowych.

jak stworzyc wlasna firme krok po kroku

Logika mówi, że jeśli instalator murowane chciał zrobić dokładnie taką samą kwotę pieniędzy dziennie instalacją cienki fornir w porównaniu do tego, co kiedyś zarobić instalowania łóżko głębokości półki, co mógł (powinien) opłata Al ceny.

Tylko trochę głębiej…. Jeśli ktoś położył mason 40 sq ft prawdziwego kamienia łóżko głębokości półki w ciągu jednego dnia, a opłata w wysokości 25 $ za sq ft rachunek pracy na cały dzień będzie 1000 $.

W tym samym duchu, jeśli to samo Mason położył (4) razy tyle cienki fornir w ciągu jednego dnia (prawdziwe lub fałszywe), a opłata Al swojej normalnej stawki, lub 6,25 $ za sq. Ft. Do pracy, jego rachunek pracy dla dzień będzie taki sam 1000 $.

Jeśli 1000 $ dziennie było dopuszczalne zarobki do instalowania łóżko, dlaczego nie 1000 $ dziennie do zaakceptowania dla instalacji cienki fornir? I dlaczego powinno tam być jakaś różnica pomiędzy czy cienki fornir było prawdziwe lub fałszywe kamień kamień? Pytanie brzmi, jak, dlaczego opłata malarz inaczej malować zielonej farby w porównaniu do malowania czerwoną farbą?

Wpis zawdzięczamy