jak otworzyc wlasna firme w holandii

jak otworzyc wlasna firme w holandii Empathizing z obawami klienta i przepraszając wzmacnia zaufanie, które zostały rzeczywiście słuchał i dbać o problemie. Zapytaj dobre pytania doprecyzowanie w celu określenia rozwiązania, które zaspokoi potrzeby klienta. Sprawdź, czy zostały wysłuchane i zrozumiane problem prawidłowo, a następnie oferują wszelkie dostępne alternatywne opcje, aby zniechęcić do powrotu.

Odpowiednio zarządzające zwroty i wymiany może złamać lub relacji z klientem. Ważne jest, aby określić sprawiedliwe i proste zasady dotyczące zwrotów, które nie zmienia się od klienta. Powinno być mocne, wyraźne i dobrze widoczne. Wszyscy pracownicy muszą być odpowiednio przeszkoleni, aby zrozumieć politykę powrotną i jak do niej przystąpić. Zwroty i wymiana są często pomijane możliwość budowania biznesu. Mając dobrą politykę powrotną jest kluczem do wysokiej procentowy wskaźnik retencji klienta i może mieć ogromny wpływ na dolnej linii. To zostało dobrze udokumentowane, że firma jest dwukrotnie większe sukcesy w sprzedaży do „Lost” klientów, niż nowych perspektyw. Dobrym Zwrot może odzyskać niezadowolonych klientów i utrzymać ich powrocie w nadchodzących latach.

 © 2006 by Niquenya D. Fulbrighta, profesjonalny Life Coach Wszystkie prawa zastrzeżone Masz zgodę na opublikowanie tego artykułu w formie elektronicznej lub w formie drukowanej, bezpłatnie, o ile bylines są wliczone w cenę i oryginalne brzmienie jest utrzymywany w stanie nienaruszonym. Ten artykuł nie może być stosowany na nielegalnych stron internetowych lub stron internetowych, które promują nielegalne czyny w jakiejkolwiek formie. Dzięki uprzejmości kopia publikacji będą mile widziane.

O autorze:

Niquenya Fulbrighta jest wykonawczej życie trenera, certyfikowany mediatora, konsultant i trener korporacyjnych z ponad 10 letnim doświadczeniem specjalizującą się w inspirowaniu właścicieli małych firm, przedsiębiorców, zespołów przywódczych non-profit, kierownictwo, grup i jednostek w okresie przejściowym kariery lub życia do korzystania z ich wrodzone zdolności do opanowania ich cele i osiągnięcia sukcesów poza ich najśmielsze oczekiwania.Certyfikowany jako Christian Life Coach, pani Fulbrighta korzysta z naukami Pisma Świętego, prawa przyciągania i teorie tył terapii klient-koncentruje się na współpracę z klientami w kierunku realizacji swoich celów. Pani Fulbrighta jest zapalonym wolontariuszy oraz członkiem wielu organizacji, w tym Toastmasters, Rotary Club International, S http://harmoniasmakow.pl/warzywa-azjatyckietowarzyszenie Konfliktów, Międzynarodowego Stowarzyszenia Coachingu i Trenerów Alliance for Social Action.

Wpis zawdzięczamy