jak zalozyc wlasna firme na emeryturze

jak zalozyc wlasna firme na emeryturze

Motywacja w czasie przemian

W tym artykule: Czym jest motywacja? Co dzieje się z motywacją podczas wysiłku transformacyjnego obiekt? Liderzy co może zrobić?

Motywacja jest po prostu napęd, który przenosi nas do podjęcia działania. Dyski te mogą powodować nam zatrzymać się na drinka kiedy ćwiczysz bo jesteśmy spragnieni lub uczucie zmęczenia. Nasza jazda na relaks może poruszać się za pomocą tworząc „linię pszczół” dla naszego fotelu na koniec dnia. Jako istoty ludzkie jesteśmy zmotywowani, aby robić to, co uważamy za nasze dobro. Czasami, że wyniki w pozytywnych osiągnięć i czasami w retrospektywnie głupich błędów.

Jednak patrzymy na motywacji, jedno jest jasne: Motywacja w czasach zmian może być bardzo trudne. Na poziomie indywidualnym może to wydawać się czymś w zarządzaniu, ale dla organizacji i menedżerów działów może stać się niepokojące.

Wróćmy do rozważają zmianę z „moim najlepszym interesie” perspektywy. Nowa strategia biznesowa jest ogłaszany w organizacji. Strategia ta, a za pozytywne w dłuższej perspektywie doprowadzi do reorganizacji i przemieszczeń jednostek. Jako jednostki, gdy zmiana ta jest ogłoszonego moją motywację – „moim najlepszym interesie” – staje się „przetrwać” tę zmianę i zrobić wszystko, aby tak się stało. Jako kierownik działu, teraz mam 15-20 osób, które zamieniły swoje wcześniejsze motywy takie jak ukończenie ich indywidualnych celów biznesowych i cele działu lub tworzenia zabawy i ekscytujące miejsce do pracy z po prostu „przetrwania”. Co można zrobić, aby przenieść organizacji przodu, jeśli każdy jest w trybie ‚survival’?

Ustanowienie nowego kierunku

Jako lider w trakcie wysiłku transformacyjnego biznesu, ważne będzie, aby ustanowić nowy kierunek. To nie znaczy, po prostu ogłaszając nową strategię biznesową, a odchodząc, jakby obiekt jechaliśmy dalej jak zwykle.
Wpis zawdzięczamy