jak zalozyc wlasna firme handlowo-uslugowa

jak zalozyc wlasna firme handlowo-uslugowa

Wizja może oznaczać myśleć o wielkich idei, ale zachowuje się jak mrówki. Ostatecznie to, co masz działając na które dostaje się na ścieżkę swojej wizji … nie, jak hipisi chcieliby nam wmówić, „myśleć i stanie się”, co jest miłe, jeśli żyjesz w drzewo.

Odkrywczy ludzie działają duże. osób Vision działają małe.

Odkrywczy ludzi myśli małe, zostań prawdziwym, pobyt wdzięczni, pozostań skromny. Vision ludzie uważają duży, zapomnieć tego, co mam i stracić. (Czego nie doceniają tracimy)

Tak, to prawda. Co sądzisz o ci przynieść. Dlatego ćwiczenia Visioning są wspaniałe. Ale to, co wypełnia chwilę głowę na chwilę będzie ustalić, jak wielu ludzi zbliżyć, oferują wsparcie, wykonaj swoje przywództwo, stać zainspirowany swoim życiu. I jeśli twoja głowa jest w chmury pragnący rzeczy były zawsze różnica, to nie ma ducha, nie ma energii, wszystkie puch. Nikt nie inwestuje w desperacji.

Nie myśleć o, działając temat – Życie dramatu i marzeń lub życiu ducha, który jest zapamiętany na zawsze … można wybrać … Oto klucze do Bringing więcej energii do pomieszczenia – opuszczającą za znak życia natchnionego …. bycia wizjonerem …

jak zalozyc wlasna firme handlowo-uslugowa

1. Połącz wszystkie swoje działania do swojej wizji … Nawet jedzenia, spania – ustawa o swojej wizji. Jeśli nie można połączyć go, nie rób tego.

2. Wyobraź sobie, w swojej wizji, co najmniej raz dziennie …. Usiąść i trochę czasu, aby poczuć, co by to uczucie być, właśnie teraz, działając w swojej wizji.

3. Wypowiadaj swoją wizję siebie, jakby to już się stało .. uniknięcia, kiedy, czy, czy słowa takie jak „ja” przynieść swoją przyszłość do chwili obecnej.

4. Pomyśl teraz. Wiesz, dokąd idziesz – ustawa o dokąd idziesz (nie trać czasu), ale że teraz … Być w tej chwili z uznaniem, dobroć, dobroć i współczucie …. nikt nie będzie wspierać lub śledzić swoje marzenia Jeśli jesteś nie są wdzięczni za to, co masz ….

Wpis zawdzięczamy