jak zalozyc wlasna firme windykacyjna

W przeważającej części, postaramy się nadal tak jak poprzednio – na około najbliższych kilku lat. Po tym, rzeczy zaczynają się bardzo różne. Pozwól nam przejść do części B, poza tym.

Część B. Po 2014-2015, ubezpieczyciele upuść Niekorzystne warunki wyboru i wcześniej istniejących już odgrywać rolę w procesie ubezpieczeniowego w ubezpieczeniach zdrowotnych, przynajmniej dla większości indywidualnych, rodzinnych, małej grupy ubezpieczenia medycznego, a relacje Medicare uzupełniające. Będziemy wszyscy najprawdopodobniej przechodzi szkolenie, testowanie certyfikacja i więcej regulacji stanu / federalnym. Tam jest plusem tego wszystkiego. Tak długo, jak przemysł ubezpieczenie zdrowotne pozostaje w grze, powinniśmy być w stanie zrobić tyle, a nawet więcej pieniędzy. Nikt nie wie, czego efektem jakiegoś US Health Insurance Company, Co-op lub Exchange może mieć na żywotność ubezpieczycieli zdrowotnych. CBO stwierdza, że ??niektóre bardzo niewielki procent społeczeństwa będzie zapisać w publicznych programów opcyjnych. To się okaże. Wiele osób będzie podlegać karze bez rejestracji i opłat.

Co wiemy o planach publicznych i eliminacji wcześniej istniejących warunków jest przykład mamy w Teksasie. Ta opcja publiczna jest nazywany Texas Health Insurance Risk Pool, pod jurysdykcją stanu Teksas. W planach basenu, nie ma żadnych wcześniej istniejących warunków, aby zatrzymać jednego z nabywaniu całkiem dobry główną ubezpieczenia medycznego; w rzeczywistości, ktoś rzeczywiście ma mieć znaczny stan zdrowia lub warunków kwalifikujących. Około 29.000 Texans są obecnie studia, z milionów ludzi, którzy mają pokrycia komercyjnego indywidualnych, rodziny, grupy lub pokrycia. Nawet z stanowych i federalnych dotacji dotacji każdego roku składki na te plany uruchomienia 2,5 do 4 razy co podobny plan handlowych może kosztować i zasięg nie jest tak dobry.
Wpis zawdzięczamy