jak zalozyc wlasna firme salon kosmetyczny

jak zalozyc wlasna firme salon kosmetyczny

Podanie

Jest 08:30 Jestem w połowie drogi przez inny wpis w blogu. Ja pracuję w ciszy przez 3 godziny, kochający ją całkowicie inspirowane. Ciężka praca koncentrację. Jestem w tej strefie. Brak zakłóceń. energetycznej budynku. Nie myśli inne niż myśli, czego potrzebuję. Skupiać.

„Cześć kochanie, chcesz iść na prom ze mnie” moja żona wyjeżdża do pracy, że potrzebuje trochę czasu, my go zdobyć, nawet jeśli w tym momencie nie ma naprawdę potrzeby zatrzymać się w tej strefie. Dotarcie tam zajęło mi pół godziny, a teraz, łamiąc tempo, to będzie kosztować mi godzinę … „Ok, kochanie. Bądź tam w mgnieniu oka”

jak zalozyc wlasna firme salon kosmetyczny

Jest to piętnaście minut spacerem. Ona chce, aby trzymać się za ręce. Romantyczny Kolumbijczyk. Nie można uciec. Moja głowa jest już w komputerze. Trzeba skręcić w górę. Złamię połączenia do bloga. Swing mój focus. Ok. Time for my. Pierwszym krokiem myśleć jak słoń … mieć duży dlaczego …

My DLACZEGO do chodzenia do promu jest o mojej pasji do Nepalu. Na pewno tam dwa razy w tym roku. Potrzebuję dobrych mil dziennie w nogach. Idąc teraz jest o działania na rzecz BIG dlaczego. Połączyć spacer z moim celem i wizją. Chodzę na prom do wielkiego rozumu, bez ANT działaniu. Teraz, aby myśleć jak mrówka. Trzymając dłoń żony czuję jej opuszkami palców, ja je pieścić. Mówi, słucham. I rozprasza kawałkami potłuczonego szkła, więc poprosić ją powtarzać co właśnie powiedział. Przepraszam za utratę koncentracji. To nie szacunek. Dojeżdżamy do nabrzeża promowego. Chce uściski i smooches pod krzakiem. Potrzebuję świeżego powietrza. Wybrałem świeże powietrze, to jest to właściwe działanie linkami do mojego celu. Ale myślę, smooch i trzymać ją mocno. Mój umysł w teraz, moja wizja zawsze związana z mojego działania.

jak zalozyc wlasna firme salon kosmetyczny

Cytaty pamiętać

Gdy DLACZEGO jest wystarczająco duża JAK dba o siebie

Wpis zawdzięczamy