jak zalozyc wlasna firme na pol etatu

jak zalozyc wlasna firme na pol etatu Powiedział, że utrata wydajności jest po prostu oszałamiająca. Wszystko to zmniejsza podatki dostępne w których miastach, powiatach, państwa, a rząd federalny musi finansować budżety. Oczywiście, wszystko to prowadzi do coraz pogorszenie roczne deficyty i pasywów niesfinansowane. Wreszcie, rząd federalny w ciągu ostatnich ponad 30 lat realizuje politykę deficytu wydatków, które dodają do tego wszystkiego. Spojrzenie na USDEBTCLOCK.ORG opowiada całą historię w czasie rzeczywistym. Spójrz i zauważ, kilka rzeczy.

Dług krajowy stoi na niektóre $ 12 + bilionów, podczas gdy budżet federalny pokazuje w okolicach $ 3 + biliona. Przyjrzyj się bliżej i można zauważyć, że jest biliona $ +1,7 podatki, a różnica jest roczna zadłużenia – zbycie papierów skarbowych, drukowanie waluty. Niesfinansowana zobowiązania Medicare / Medicaid, recepty, Social Security top 106 $ bilion! Aby zorientować się, co te zobowiązania znaczy, uważają, że finansowanie to, co musi być wypłacona w umowie uprawnień w czasie trwania tych aktualnie uczestniczących w tych programach, powiedzmy, od teraz i przez następne 20 do 30 lat. I że będzie stopniowo większe jak wyżu demograficznego rozpocząć sprawdzanie do systemów. To jest tylko podświetlony traktowanie kwestii i nie bierze w liczbach na poziomie poniżej federalnych programów i dotacji: stan i głębokie obawy związane z inflacją, wzrost podatków, drenażu mózgów, nie wspominając TARP, bodźca, przemysł materiały informacyjne / kredyty i fundusze dla osób prywatnych i organizacji pozarządowych w ramach obowiązujących aktów, takich jak nowe kredyty i ulgi istniejącego kredytu hipotecznego.

jak zalozyc wlasna firme na pol etatu

Czytamy zobaczyć i usłyszeć słowo „niezrównoważony” dużo. Innym zdanie jest „debasing naszej waluty.” Jeszcze innym jest „łamanie złotówki.” Czy te dane rzeczywiście dla nas ważne? No tak.
Wpis zawdzięczamy