jak zalozyc wlasna firme gazeta prawna

jak zalozyc wlasna firme gazeta prawna Nie oznacza to ugrzęznąć w jaki sposób zmiana ma wpływ na zespół. Oznacza to wprowadzenie procesu w miejsce, które zachęca i wspiera każdą osobę, jak określają to, co nowy kierunek działalności oznacza dla nich. Proces ten powinien pomóc osobom odpowiedzieć na pytanie – teraz, że wiem, jak to może wpłynąć na mnie, co mogę zrobić, aby ruszyć do przodu? Czy jest to seria spotkań towarowych i indywidualnych, gdzie nowy dział i poszczególne role są zdefiniowane lub seria jeden na jeden jest z kierownik działu, lider będzie upewnić się, że nowy kierunek zdjęty na poziomie indywidualnym.

William Bridges w „Managing Transitions” opowiada, jak „ruch” jest krytyczny podczas zmiany biznesowej. Bez niej firma może mieć wiele planów, ale niewiele indywidualnej motywacji do ich osiągnięcia. Woodward i Buchholz w swojej książce „Aftershock” Dyskusja na temat znaczenia „przestawienie”. Podczas gdy ruch jest ważne, że nie można zrobić w ramach starego modelu biznesowego. Nowy model biznesowy może wymagać wyjaśnienia i interpretacji. Mówiąc „ludzie są inteligentni mogą zrozumieć to dla siebie” to z pewnością prawda. Ale przez każdego czasu „figury go” możliwość przenoszenia działalności do przodu będzie dawno minęły.

Usuwanie barier

W zależności od realizowanego zmiany gospodarczej, może być wiele i tylko kilka przeszkód do sukcesu. Bariery te mogą być też inne działy, które muszą współpracować ze sobą w różny sposób, a może nawet do odbiorcy lub dostawcy interakcji, który trzeba zmienić. Niezależnie od tych barier może być i jak wiele możesz napotkać, to jest zadanie jako lider, aby działać na rzecz eliminacji tych barier, tak szybko jak to możliwe. Bariery mogą być na poziomie makro – wydziały lub oddziały lub mogą być na poziomie mikro lub indywidualnych. Tak czy inaczej muszą być traktowane poważnie.
Wpis zawdzięczamy